Чи загрожує нам Нібіру?

Чи загрожує нам Нібіру?

Останнім часом часто з’являються відомості в Інтернеті про далеку планету Нібіру (ще її називають: Nibiru, Нубиру, Планета Х, Герколобус), яка мчить з глибини Космосу всередину Сонячної Системи.

Коротко про Нібіру. Це гіпотетична планета, яка рухається до Сонячної системи і вже викликає зміни на планетах, а в майбутньому можливо причинить катастрофічні руйнування на планеті Земля. Повідомляється, що всю інформацію по цій планеті засекречують щоб не було паніки. У древніх писаннях згадується про 2012 рік, як переломному, перехідному. Багато хто вже сьогодні стверджує, що в 2012 році може настати Кінець Світу або на планеті будуть потужні руйнування. Перш ніж повірити в це знайдіть першоджерела і самі переконаєтеся в істинності того, що повідомляється.

Віднесіться скептично до повідомлень, переписаних з додаванням власних роздумів і фантазій багатьма людьми. Якщо ця планета дійсно така велика, як описується – більша за Юпітер, і знаходиться вже в Сонячній системі, то її б вже бачили тисячі астрономів професіоналів і любителів, чого ще досі не відбулося. Щось не віриться, що в 2012 або інших подальших роках буде Кінець Світу або глобальна катастрофа що загрожує усьому людству.

Залякування були в минулі роки і десятиліття. Щорічно релігійні секти і окремі люди прогнозують Кінець Світу і катаклізми. І вони не збуваються, хоча землетрус в Японії уже змінив думки багатьох скептиків.

І по-друге, про Нібіру усе, абсолютно усі факти ті, що доводять про її існування розпливчаті, перевірити це складно. Пророцтва, трактування і тому подібне. Астрономів по всьому світу десятки тисяч, є і комерційні обсерваторії і сотні тисяч любителів з величезними телескопами. Проте вони нічого подібного не спостерігають. Можна припустити, що планета Х (Немезіда, Герколобус, як її ще називають) може існувати і може дійсно прилітати ближче до Сонця один раз в декілька тисяч років, але вона досі невідома офіційній науці астрономії. Немає тих фактів що доводять її існування.

Myroslav