Повертаючись до Нібіру

Повертаючись до Нібіру

Я вже говорив про Нібіру. Чи існує вона насправді?

Повідомляється що вже вона близько, уже є ресурси в інтернеті де показують Нібіру онлайн. Навколо невідомої планети багато розмов. Скептицизму вистачає.

Звідки могли дізнатися про неї коли її ніхто не бачив? Нема її фотографій. Астрономи заперечують відкриття і досі не спостергають її на небі. Що ж тоді показують на так званих телескопах онлайн. Невже чергова брехня?

Скоріш за все це комусь вигідно. Хочуть залякати людей, або користуючись панікою і цікавістю людей вбивати їм у мозок потрібну інформацію.

Існування Нібіру можливе, адже ми не знаємо стовідсотково що занходиться за кордонами нашої Сонячної системи.

Досі не існує технічної можливості перевірити гіпотези і пророкування давніх народів і племен. Навіть зараз пророкують апокаліпсис від наближення Червоної планети.

Відповідь щодо Нібіри можна прочитати від астрономів-любителів. Вони стверджують, що її не можна побачити у звичайний телескоп через те, що вона невидима неозброєним оком, адже випромінює тільки інфрачервоне світло.

Якщо це справді так, то може то просто якась енергія? Вибухова радіоактивна хвиля від далекого утворення нової планети?

Прийде час і ми дізнаємось правду. Всьому повинно бути пояснення, але людство не готове ще зрозуміти всієї таємниці що є в космічному просторі.

нібіру онлайнКожного року в космос запускаються нові сучасні супутники, постійно вдосконалюється техніка, щохвилини простори космосу моніторять тисячі телескопів. Де ж та невідома загадкова планета? Невже оце справжнє зображення Нібіру?

Стверджувати ніхто не наважується. Всі відомі космічні компанії і астрономи заперечують існування гігантської планети. Чому? Та тому що невигідно їм повідомляти правду про наближення кінця світу. Вже й так почалися світові війни на планеті Земля. Вистачає землетрусів, ураганів, тайфунів, цунамі та аварій на атомних станціях. Допоки буде хоч якась можливість стримати витік інформації, її будуть приховувати.

Так що, шановне людство, будемо і надалі вірити в казки від фантастів і людей з багатою уявою. А планета тихенько наближається, і побачити зможемо її в кінці 2012 року. А чи зможемо? Чи не запізно буде рятувати життя на планеті Земля?

Недовго… чекаємо…

Myroslav