Про АП pr від Google

Про АП pr від Google

Ось нещодавно здійснилася моя маленька мрія – мій сайт отримав pr 2 від гугла. Не дуже я вірив у таке досягнення, але ап показав що працював я недаремно.

Створенням сайтів займаюся давненько, але просуванням ніколи не займався. В цьому році вирішив навчитися просуванню сайтів у інтернеті і за півроку отримав результат.

Скажу чесно, дуже багато інформації можна прочитати про просування сайтів в інтернеті, але вона зазвичай неповна і відображає лише загальну інформацію.

Пошукові системи дуже часто змінюють алгоритми індексації сайтів, а все через те що люди знаходять можливість просувати неякісні ресурси. Найчастіше змінює алгоритми пошукова система Яндекс, і вона мені дуже не подобається, але ніде подітися бо від неї залежить позиція сайтів в рунеті. Ще надіюся отримати ТИЦ для сайта, але схоже що це не так легко.

Найчастіше для просування використовують спам у різних формах, але останнім часом пошукові системи не звертають на ці заспамлені ресурси уваги, тому спам не приносить бажаних результатів

Ще часто використовують біржі для просування свого сайту посиланнями. Такою біржею скористався і я. Біржа Сапа дозволяє рекламувати свої ресурси і заробляти на якісних сайтах. Для того щоб заробити, потрібно створити якісний і цікавий сайт для людей.

Я не буду говорити про те що все так легко мені вдалося. Це не легко, потрібно працювати і результат буде.

Ось бачите, і я толком нічого не розповів, все каламутив воду навколо. Мій висновок такий: створювати потрібно цікаві сайти, наповнювати якісним унікальним контентом і навіть без просування він зможе приносити якусь користь і вам і людям які його будуть читати.

Я пишу свої роздуми і висловлюю думки щодо навколишніх подій і якщо ви читаєте цю статтю, значить вам цікаво було. Отже я трішечки навчився, але тільки трішечки, бо ще роботи багато над сайтом

Заходьте до мене частіше, може висловите свою думку щодо мого сайту, може підкинете якусь цікаву тему і я наступного разу напишу свою думку.

Myroslav