Про епоху мегакатастроф

Про епоху мегакатастроф

Знову почалося. Нещодавно відбулися землетруси в Японії, аварії на атомній станції і затихло все вроді.

Та ось знову про себе нагадало лихо. Чекали землетрусу в Римі, а затрусило Іспанію. Загинуло 10 людей іще сотні поранених. Два підземних поштовхи магнітудою до 5,0 сталися в ніч на 12 травня 2011 року на південному сході країни з різницею в дві години.

Знову активізувався сицилійський вулкан Етна. Над вулканом з’явилися фонтани киплячої лави, було чутно сильний підземний гул. Хмари попелу піднялися над Етною і досягли міста Катанія і населених пунктів на південь від вулкана.

А сьогодні в Австралії випав сніг, травень для неї став найхолоднішим за останні 10 років. Незабаром очікується ще більше похолодання.

А в Японії визнали факт повного мелтдауна – розплавлення ядерного палива – на першому реакторі АЕС “Фукусіма-1”. Поки розплавлена маса вкрита водою.

А ще почали говорити про можливий кінець світу вже в травні цього року. 21 травня відбудеться землетрус в США. Цей факт перевірений доктором наук Гарольдом Кемпінгом, який є ясновидцем Сполучених Штатів. Сюди приплели і пророцтва Ванги про Росію, можлива хімічна війна.

Говорять про наближення ери мегакатастроф. Руйнівні землетруси на Гаїті і біля узбережжя Японії – це лише передвісники надпотужних катаклізмів, яких незабаром слід очікувати на планеті, вважають американські вчені .

Поживемо – побачимо, але вже цей ажіотаж навколо апокаліпсису дійсно, дістав!

Myroslav