Про «гуманітарний» конвой

Про «гуманітарний» конвой

Про «гуманітарний» конвой

Що таке гуманітарна допомога? Мабуть всі чули такий термін. Тільки цікаво, як стосується це все до того, що надсилає Росія.

Швидше за все, це можна охаректизувати як приховану форму підкупу місцевого населення або прелюдією до вторгнення. Вторгнення вже давно відбулося і якщо цього хтось цього не помітив чи не зрозумів, то він ідіот.

Приїхав вже сьомий (СЬОМИЙ!) «гуманітарний конвой». Ні разу Росія не зробила цього законно.

Якщо це дійсно допомога для «голодних і холодних» мирних жителів Донбасу, то чому б не надіслати цю допомогу так, як робиться у цивілізованому світі. Чому не через кордон, який охороняється українськими прикордонниками та митною службою? Чому автомобілі перетинають у місці, де йде війна? Кому надсилається допомога?

Відповідь проста. Вся ця допомога російській армії яка воює на українській землі проти України. Сьомий конвой складався з бензовозів і вантажних автомобілів. Цікаво, кому потрібні бензин і дизельне пальне? Невже голодним мирним жителям? Може вони будуть опалювати свої холодні приміщення?

Не треба бути занадто розумним, щоб зрозуміти для чого все це робиться. Пальне потрібне військовій техніці, боєприпаси і провіант у вантажних автомобілях для військових що воюють проти України.

Бісить все це. Бісить, що втрачаємо свою землю. Українські війська роблять все, щоб захистити рідну землю, а «державні діячі» чогось чекають чи вичікують. Сумно.

Myroslav