Про кінець світу 21 травня 2011 року

Про кінець світу 21 травня 2011 року

До так званого апокаліпсису який напророчив американський проповідник залишилося зовсім небагато.
21 травня 2011 року, за його словами, настане кінець світу. Прийде Ісус Христос і 98% людей відправляться до пекла, а інші зійдуть на небеса.
Що ж, останнім часом такої інформації забагато в світі. От тільки цікаво, чи не чергове це замилювання людських очей від більш життєвих проблем? Війни в світі, перевороти в державах, розподіл влади?
Вже скоро ми дізнаємося що ж чекає нас в недалекому майбутньому. Те що планета Земля ледве дихає, ми вже бачимо і відчуваємо. Природні катаклізми, озонові дірки, глобальне потепління – це все побічні ефекти діяльності людства на землі. Ми самі собі спилюємо гілку на якій сидимо.
Та навіть, якщо буде щось страшне, це ніщо в порівнянні з тим що ми творили протягом багатьох століть на землі. природні копалини ми викопали, а що дали натомість? Оті пустоти і руйнують цілісніть землі, земля рухається зміщуючи свою вісь. Змінюється орбіта, змінюється клімат і ми вже не так живемо як раніше.
Може і буде якесь пришестя на землю, і заберуть з планети щасливчиків, і залишаться інші гинути у вогні палаючої планети. А чи будуть ті щасливими хто покинув планету, чи не згадуватимуть свою рідну землю де виросли? І чи не повторять тих помилок деінде, на новій «землі»?
Історія повторюється, це вже доказано багатьма вченими, та чи винесло людство звідти цінні знання? Мабуть ні.
Чекаємо той день, коли все стане на свої місця і ми будемо «людиною розумною» насправді.
Що той кінець світу для нас? Так собі, черговий виток історії.

Myroslav