Про кінець світу 21 жовтня 2011 року

Про кінець світу 21 жовтня 2011 року

Вітаю, шановні!

Якщо читаєте це зараз. виходить ми вижили :).

Кемпінг говорив що кінець світу переноситься з 21 травня на 21 жовтня 2011 року. Ну як же можна вірити в таку ахінею?

Невже це такий захід, який можна перенести на іншу дату? Подумати тільки, кінець світу…

кінець світу 21 жовтня 2011 року

Великий список всіх можливих дат був розміщений у блозі Ignis Fatuus:

2008 – на землю впаде астероїд діаметром більше 800 метрів. Чесно, не пам’ятаю я такого 🙂

2009 – виходячи з розшифровок центурій Нострадамуса Пітером Лорі, цього року настане Армагеддон. Теж не було… здається… чи було?

2010 – закінчиться нафта, і світ поглине війна за ресурси. Іще обіцяють, що Земля відвернеться від Сонця. Але це буде тимчасовий кінець світу. Щось схоже відбулося, правда?

2011 – кінець календарного циклу Майя. Доволі відомий кінець світу, можливо, відбудеться зіткнення з астероїдом 2005 Yu55. Травень 2011 року пам’ятаєте? Щось було?

2012 – дуже довгоочікуваний кінець світу. Тут цілий букет – час п’ятого Сонця, сама сонячна система стане якимось боком до галактичної осі, порушаться всі космічні цикли, зміна полюсів тощо. Дітям індиго радять підготуватися, у 0,5% населення є шанс вижити. Ну от уже оптимістично – недаремно вижили 21 жовтня 2011 року.

2013 – Раґнарок, він же судний день. День початку й кінця! Гіперпросторовий перехід у четвертий вимір. Для смертних це буде смерть, а для богів – народження. Тут я вже задумався…

2014 – астрофізики кажуть, що до нашої сонячної системи добереться хмара космічного пилу, який змітає все на своєму шляху. Нудний кінець світу. Це вже піскоструйка космічна якась вийде… Та ще коли виживемо у четвертому вимірі народжуючись богами…

2015 – кінець якогось 9576-річного циклу, який призводить до загибелі цивілізації. Після попередніх варіантів тут уже фантазія підкачала.

2016 – Джеймс Гансен, дослідник кліматичного стану на Землі, стверджує, що цього року розтануть льодовики та більша частина суші буде затоплена. Поки розтануть льодовики, ми мабуть спечемося від спеки.

2017 – кінець світу згідно з теорією ієрархічних катастроф. Поки мокли у воді льодовиковій щось знову придумали.

2018 – ядерна війна від того ж Нострадамуса. Куди ще якісь війни?

2019 – банальне зіткнення з астероїдом 2002 Nt7. Не те слово, банально.

2020 – Ісаак Ньютон, виходячи з прогнозів Іоанна Богослова, розрахував, що кінець світу буде саме цього року. Астероїд мимо пролетів? Чи я чогось не розумію?

Думаю, що люди не вірять в ці нісенітниці і продовжують жити і творити на благо нашої планети Землі. Підтримують життя на планеті, розвиваються задля кращого щасливого життя.

Я вірю, що житиме наша цивілізація довго, житимуть наші діти, внуки, правнуки… Нехай нашим нащадкам дістанеться чиста гарна планета.

Myroslav