Про кривизну провокації

Про кривизну провокації

Про кривизну провокації

З давніх давен провокація була і є невід’ємною часткою в житті суспільства. Провокації використовуються в маркетингу, військовій справі, мистецтві, політиці, у відносинах між окремими людьми, групами людей, між юридичними особами та державами.

Цьому мистецтву навчали, адже потрібно вміти чинити психологічний тиск на провокуючих людей.

З політичною метою держави можуть жертвувати частиною військ, провокуючи противника на відкриту атаку, щоб отримати привід до війни. Думаю, ви помітили це під час штурму і розстрілу людей снайперами. А російські війська навіщо вводили? Правильно, з провокаційною метою.

За останні три місяці українці помітили і відчули на собі провокаційний вплив. От тільки склалося враження, що провокацією займаються дилетанти або недовчені особи.

Візьміть хоч ті події, на які особливо звернули увагу журналісти та люди яким не байдуже що відбувається в країні.

Подивіться самі і зробіть правильні висновки.

Свідок нападу на журналіста

Тут виступає свідком нападу на журналіста

Оголосила себе солдатською матір'ю

Оголосила себе солдатською матір’ю

Активістка прибирання Києва

Активістка прибирання Києва

Антимайдан

На антимайдані

Корінна жителька Одеси?

Корінна жителька Одеси?

Тепер зверніть на іншу особу, яка дуже добре засвічена в інтернеті. Вона депутат Севастопольської міської ради у якої немає синів, але є доньки які не мають відношення до армії. Ще відома вона шахрайськими справами.

Хто вона насправді? Солдатська матір?

Хто вона насправді? Солдатська матір?

Депутат з Севастополя

Депутат з Севастополя?

Мати дочок?

Мати, яка має дочок?

Що я можу сказати? А лише те, що слабі розробки провокаторів. Або немає досвіду, або просто бюджет розрахований на старше покоління. А вони вірять у все що бачать і їм кажуть. Вони не придивляються, вони емоціями відчувають.

Завдяки молоді, яка придивляється до дрібниць ми можемо трішки аналізувати зіграну «комедію», яка подається як щось правдиве.

Перегляньте все відео нижче, переконайтеся у правдивості поданої інформації. Ви згодні, що то все слабо влаштована провокація?

Myroslav