Про недоречних при владі

Про недоречних при владі

Про недоречних при владі

Зараз Україна відчула тиск зі сторони так званої братньої Росії. Попередні події наштовхнули на думку, що все давно було заплановано. Завдяки президенту зраднику Януковичу почалися жахливі події для українського народу.

Не хочу говорити про те, що можна було уникнути цього всього, бо це неможливо було зробити. Українці готові боротися за свої права, лише довго «розкачуються».

Моє бачення таке: – при владі на той час знаходилися не українці. Як так сталося, не мені визначати.

Але давайте проаналізуємо.

Коли почалася історія майдану при владі був Янукович, який по суті був маріонеткою Росії. Це всі бачили, але вдавали що не розуміють цього.

Головою Служби безпеки України був Якименко Олександр Григорович, який народився в Естонії. Служив в Росії до 1998 року. А що цікаво, немає відомостей про отримання українського громадянства. То про що мова? Як буде керувати, по суті, чужа людина?

Міністром оборони України був Лебедєв Павло Валентинович. Знову ж таки, росіянин.

Далі заглиблюватися не варто, бо і так вже можна продумати варіант керування Україною з боку Росії.

Події розгорталися зовсім не так, як планувалося. А в мене склалося таке враження що ці події планувалися заздалегідь. Оце введення російських військ це вже істерика Путіна. Не вийшло в нього тихенько, використовуючи Януковича, мати важелі впливу Україною.

За українсько-російською угодою з 1997 року Севастопольська база мала бути залишена російським флотом 2017 року. Чому ж Продовжили термін перебування Чорноморського флоту Російської Федерації в Україні?

Бо, згідно нової угодою Януковича—Мєдвєдєва термін перебування флоту в Севастополі продовжено до 2042 року. Навіщо це? Щоб мати змогу перебувати на українській землі? Не встигали вони здійснити свої плани, майдан все прискорив і Путін пішов ва-банк. Йому потрібен контроль українського узбережжя. Як не як, а це стратегічна територія для Росії.

Завдяки Майдану керівництво скинули і призначили інше, але як воно зараз працює я не можу визначити. Це можна зрозуміти, їм потрібно розібратися з усим цим. Тільки б швидше вони розбиралися. По суті нічого не робиться.

Щодо Януковича, то це не просто злочинець. В тяжкі часи для країни, він зрадив її. Втік з України. Він ще й дезертир, бо згідно повноважень був головнокомандувачем Збройних Сил України.

То яких людей ми вибираємо керувати нашої рідною Україною?

Може варто брати приклад з інших нормальних держав? Нехай складають іспит на добре знання української мови, відмінне знання історії України, а ще повинні перед цим проживати в Україні не менше 22 років. Це така моя думка. Може я чогось не розумію…

Myroslav

1 коментар

Vsevolod Оприлюднено11:41 am - Бер 4, 2014

“Нехай складають іспит на добре знання української мови, відмінне знання історії України, а ще повинні перед цим проживати в Україні не менше 22 років”, а також бути українцями до сьомого коліна і хай сбу перевіряє всю родословну. Нічого всяким сюди сунутися