Про соціальні мережі

Про соціальні мережі

В Контакті, Однокласники, Facebook, Мой мир та багато інших.

Річ корисна для того щоб знайти давніх друзів і знайомих, родичів і близьких людей. Але на що перетворився сервіс останнім часом? На смітник?

От взяти хоча б фотоальбоми. Можна викласти свої фото на огляд друзям і всім кому забажаєте. Але, шановні, навіщо ви клацаєте мильницею а потім викладаєте все те що наклацали однією кучею? Що можна побачити і зрозуміти на темній (засвіченій) і розмитій фотографії. Невже важко відсортувати і викинути неякісні фото? Вас же ніхто не примушує бути фотографом, проте якщо ви вже взяли в руки фотоапарат то старайтеся.

А статуси? Це вже повне «Г». Копіювати один в одного і собі на сторінку ліпити. Верх майстерності, нічого не скажеш. Невже своєї думки немає?

Останнім часом шалено створюються групи «Куплю-Продам». Вже інтернет-магазини не такі, ось у якогось Васі Пупкіна все набагато «краще».

Про спамерів взагалі мовчу, їх завжди вистачало. Але не розумію тих людей які вірять у всю ту нісенітницю що отримують. Ваші еротичні фото знайдено на такому то ресурсі, зайдіть і видаліть їх. Ха-а! Ну звідки в мене візьмуться такі фото, якщо я точно знаю що їх немає. А от люди йдуть і дивляться на «свої фото», виходить що справді в них такі є.

Ніхто не сперечається, сервіси потрібні, але не для того щоб розводити балаган. Шкода що наш народ вже без балагана не може. От і стараються розробники створюючи умови для смітника. Викладайте своє сміття на загальний огляд.

Myroslav