Про травневі свята

Про травневі свята

Позаду травневі свята і варто проаналізувати їх. Для когось це привід відпочити, для когось прибрати в будинку або поратися на грядці.

Що таке 1 травня для сучасних людей? Якщо взяти до уваги минулі традиції (я б не назвав це традицією, скоріше примушення), то тоді люди ходили парадами всім колективом святкуючи Міжнародний день солідарності трудящих. Ви б зараз пішли на той парад? Я не пішов би, бо проходив тими парадами з батьками коли ще був дитиною і знаю як це важко. Краще приділити день для корисних справ вдома. Молоді люди питають чому ще і 2 травня вихідний. А от тому і вихідний, бо не позбулися тих «традицій». Люди відпочивали від так званого «вихідного» 1 травня.

І ось прийшла черга поговорити про День перемоги.

Знову ж таки, історія нагадує нам про важкі ті воєнні часи і як важко далася перемога нашим ветеранам. Але подивіться в що перетворилося теперішнє святкування 9 травня.

Справжніх ветеранів майже не залишилося, приходять на парад так звані «діти війни», яким в ті нелегкі часи було близько 5-10 років. Вони воювали? ні. Вони втратили своє дитинство. більшість з них стали злими і виливають свою злість на сучасну молодь.

А от сучасна молодь, взагалі не розуміє що вона святкує. Начіпляють стрічок і напиваються до безтями. Вони не розуміють, що георгіївська стрічка просто так не використовується і не кожен гідний її носити.

Якщо згадати історію, то у 1943 році був заснований Орден Слави, до якого додавалася жовто-чорна стрічка, що отримала назву гвардійської.

А ще раніше Орден святого Георгія заснувала цариця Катерина ІІ наприкінці XVIII століття, як символ виняткової відваги та заслуг перед Російською імперією. Так що, читайте історію, шановні і досить блазнювати з тими стрічками.

Здається мені що років через п’ять чи десять зміниться поняття дня Перемоги. Будуть лише блазнювати на рівні держави.

Маєте бажання висловитися? То прошу коментувати.

Myroslav