Про вчених

Про вчених

У мене таке враження що вченим нічим займатися,або вже все досліджено.
Ну от як пояснити те що вони починають вивчати давні малюнки чи вірші і знаходять у них прихований підтекст.
Наприклад, Лермонтова психологи назвали збоченцем лише глянувши на малюнок поета 1825 року під назвою “Пейзаж з озером”. Ця картина була написана Лермонтовим у віці 11 років.

Лермонтова психологи назвали збоченцем

Що ж там такого збоченого? Може це психологи та вчені збочені якщо вбачають у звичайних речах сексуальний підтекст. А якби там голі люди були намальовані, то що б вони придумали на таке. Це ж виходить, що всі художники збоченці?

Для найбільшої об’єктивності до аналізу цього малюнка залучили фахівців з деяких наукових шкіл – переконаного фрейдиста Леоніда Петелина і представника більш сучасної гуманістичної психології Олену Добробабенко.

Прихильник “батька психології” Зигмунда Фрейда, що розвивав ще в XIX столітті ідеї прихованої сексуальності, прийшов до приголомшуючих висновків.

“У поета наявні ознаки раннього статевого дозрівання: гори на задньому плані стовідсотково – жіночі груди. А смугастий верстовий стовп – це фалос”, – сказав Петелин.

Багато вчених розвелося, тільки не те вони вивчають. Вибору немає у них мабуть, то краще хай корисною справою займуться.

Myroslav