Про війну

Про війну

В Україні відбуваються страшні речі. Ця війна дуже відрізняється від загальноприйнятих воєн.

Хто б що не казав, але справді йде війна. Гинуть люди, знищується майно.

Мене дуже бісять люди, як досі кажуть, що то все американці зробили.

Хочу запитати, де ви бачили там американців? Де? Майже всі бачать ролики які є на YouTube і які показують в новинах майже на всіх каналах. Прислухайтеся, чий акцент ви чуєте? Американський? Так не говорять російською мовою корінні жителі Донецька чи Луганську, бо то голоси росіян.

Зі мною служить хлопець родом з Донецьку, то він підтверджує що росіяни вже воюють з нами на нашій землі.

Те, що Порошенко хоче все врегулювати мирно, похвально. Але навряд чи буде так. Кожного дня ми втрачаємо позиції. Сумно це казати, але поки вони будуть тупити, ми втратимо ще частину нашої держави.

Потрібно діяти жорстко, але починати треба було раніше. Зараз багато наших хлопців знаходяться в полоні, багато ранених і вбитих. Одного хлопця, який зараз в полоні, відмовляли їхати, бо він без досвіду, але ж він поїхав. Та всі молоді хлопці без досвіду, бо ми мирно жили всі ці роки. І не потрібен був нам цей сумний досвід, не думали що наше покоління і покоління наших дітей побачать і відчують пекло війни.

Сьогодні в полон потрапили активісти самооборони і волонтери з Полтави, які везли нашим військовим засоби індивідуального захисту, їжу та ліки. Не могли вони зрозуміти, що там війна? Не вірю, вони просто не думали своєю головою і тепер думати повинні військові, як їх визволити.

Хто ще хоче чимось допомогти військовим, думайте перед тим як щось робити самотужки. Зверніться до військових у мирних областях і вони знайдуть спосіб все передати на вільній території поблизу зони АТО.

Миру всім нам.

Myroslav