Про забезпечення армії державою

Про забезпечення армії державою

Про забезпечення армії державою

Вже пройшло багато часу з моменту оголошення мобілізації. Що за цей час зроблено?

Зроблено дуже багато. Військкомати працюють так швидко наскільки це можливо. Протягом останніх років державою відкрито порушувалася цілісніть армії. Через скорочення штату не вівся повноцінний облік згідно закону.

Що ми маємо тепер? Військкомати в першу чергу доукомлектували свій штат для повноцінної роботи по мобілізації громадян.

Йде робота по доукомплектуванню військових частин до повної бойової готовності на випадок введення воєнного часу.

Що зробила держава для армії за цей період часу з початку мобілізації? А нічого. Зовсім нічого.

Необхідні речі приносять добровольці, офіцери, військовослужбовці та люди які хочуть допомогти армії. Від держави не отримані кошти навіть для харчування мобілізованих. Всі харчуються за свої кошти.

Скільки вже зібрано грошей за телефоном 565? Та не важливо скільки, бо все одно ці кошти ще не надійшли. Не надійшло ні копійки для армії. Інформацію яку чуємо в новинах, не підтверджено. Військові не отримали ще ні копійки.

Для сповіщення військовозобов’язаних відправляються посильні яким видається посвідчення для безкоштовного проїзду. В тролейбусах кондуктори не задають зайвих питань, а от в автобусах деякі кондуктори не хочуть навіть дивитися ці посвідчення і вимагають плату за проїзд незаконно. Чому влада не контролює перевізників на законність перевезення пасажирів. Чому не повідомленні підприємства які займаються перевезенням і приватні перевізники? Якщо приватники не отримують компенсації за пільговиків, то питань немає. Але чому міські перевізники, які зобов’язані перевозити пільговиків, відмовляються це робити?

Не подобається мені це. Таке враження, що всім байдуже, що відбувається в країні. Найобразливіше те, що байдуже тим, хто мав би в першу чергу думати про цілісність держави. На них же покладені ці обов’язки, а вони лише вирішують свої особисті проблеми біля керма влади.

Myroslav