Щодо радіоактивного забруднення

Щодо радіоактивного забруднення

Я вже висловлював свою думку щодо землетрусу і його наслідків в Японії. І от виходить що мої переживання мали підстави.

Повідомляється про зараження води та продуктів харчування. Вже є постраждалі серед ліквідаторів аварії. Саме страшне це те що заражена вода потрапляє в океан і зможе досягти будь якого материка. Страшно, адже риба стане отрутою, хоча і кажуть що ввели додаткові перевірки при імпорті продуктів, але все таки, знаючи як у нашій країні все робиться, ми не впевнені в безпеці.

Вже радіоактивні частинки виявлені над Лос-Анджелесом, хоча вони мають безпечну концентрацію. Пригадую повідомлення про Чорнобильську трагедію, там хмари небезпечних часточок досягли Білорусії.

Не розумію, чому так слабо працюють над цією проблемою в Японії. Невже природнє лихо, таке як цунамі, забрало на себе всі ресурси рятівників? Невже наша трагедія не навчила інші країни бути готовими до всього? Ніколи не можна бути спокійними з небезпекою. Ядерні станції ніколи не можуть бути безпечними і це треба розуміти. Дуже погано що вчені думають про проблеми тільки тоді, коли вони виникли. Хочеться вірити що все закінчиться добре, адже увага всіх країн зараз прикута до Японії.

Myroslav