Укрпошта і WebMoney

Укрпошта і WebMoney

Досить гарна новина для власників гаманців WebMoney. Відтепер можна переводити гроші в готівку набагато легше. Адже не в кожного є бажання реєструвати собі Приват 24 від Приватбанку. Наприклад в мене сумний досвід з ними. Тому новина про можливість отримати готівку через Укрпошту для мене прекрасна.

Система WebMoney повідомляє про те, що вивести WMU з гаманця і отримати переказ в готівкових гривнях можна у  будь-якому відділенні Укрпошти. Для цього необхідно заповнити відповідну форму на сайті banking.ukrgarant.com  вказати паспортні дані і адресу для отримання переказу. Відправляти переказ можна тільки на своє ім’я, тобто,  одержувач грошей і власник WebMoney-гаманця має бути однією і тією ж особою.

Через 1-2 робочих дні на вказану поштову адресу користувачеві буде відправлено паперове повідомлення про  успішний переказ коштів. Після цього він зможе отримати гроші у вказаному відділенні Укрпошти, пред’явивши  паспорт. Якщо з якихось причин повідомлення не буде доставлено, користувач може дізнатися про наявність переказу  по телефону поштового відділення. Максимальна сума одного переказу 5000 грн. кількість переказів необмежено.

З більш детальною інформацією можна ознайомитися на сайті WebMoney.

Українське державне підприємство поштового зв’язку “Укрпошта” (УДППЗ “Укрпошта”) входить в сферу управління Міністерства інфраструктури України і є національним оператором поштового зв’язку України.

Cистема інтернет-розрахунків WebMoney Transfer — один з найактивніших учасників сучасного ринку on-line платежів. Система заснована в 1998 році і сьогодні налічує мільйони користувачів по всьому світу. Моментальність, лояльна комісія за переклади і гарантована безпека роблять цей вигляд розрахунків найпопулярнішим в мережі Інтернет

Myroslav

2 коментарі

Всеволод Оприлюднено3:24 am - Січ 23, 2012

WebMoney можна виводити не лише не Приватбанк, а й на інші банки України. А от пошта бере від 2 до 5 % комісії, але не менше 5 грн. Тому невідомо як вигідніше буде

Вова Оприлюднено6:01 pm - Січ 23, 2012

А мені відомо. Через приватбанк виводиться з втратою 1%. Плюс іще вебмані бере 0.8%. Тому Укрпошта – це бариги ще ті.