Як видалитися з сайту «Однокласники»

Як видалитися з сайту «Однокласники»

Як видалитися з сайту «Однокласники»

Давно думав видалитися з російської соцмережі під назвою «Однокласники», але забув пароль від акаунту :). Довго моє бажання відкладалося в довгу шухляду, але ось сьогодні збулося.

Перша проблема виникла тоді, коли не побачив звичних кнопочок для видалення акаунту чи анкети. Розробники вирішили це дійство завуалювати так, щоб не одразу можна було видалитися.

Якщо хтось захоче видалити свій профіль на «Однокласниках», то поділюся підказкою 😉

Отже, спочатку гортайте сторінку до самого низу, щоб побачити колонки зі списком потрібних дій. Якщо вам не вдається прогортати до самого низу (а це може так бути), то спочатку перейдіть на сторінку свого профілю «Про себе» або якусь іншу і вже потім гортайте.

Знайдіть праворуч слово «Регламент» і тисніть туди.

Колонки зі списком дійВи потрапите на сторінку з описом того самого регламенту. Можете його прочитати, якщо захочете 😉 а потім гортайте знову до самого низу того непотрібного тексту. Тисніть туди де вказано відмовитися від послуг. (Ви ж дійсно хочете видалитися?)

Відмовитися від послугОсь після цього, ви побачити віконце де вкажіть причину видалення свого акаунту, введіть свій пароль і тисніть на кнопочку з довгоочікуваним текстом «Видалити назавжди».

Видалити назавждиОсь, тепер ви почуваєтеся вільною людиною 😉

Myroslav