Де ж той кінець світу

Де ж той кінець світу

Настав той день коли за пророкуванням Гарольда Кемпінга – знаменитого Каліфорнійського проповідника, почався кінець світу. Люди чекали, що ж відбудеться, і задають питання: «Де ж той кінець світу?»

Кемпінг стверджує, що останні 70 років вивчав основні дані і цифри в Біблії. І на основі тих даних прийшов до висновку, що кінця світу варто чекати саме 21 травня 2011 року, коли на Землі відбудеться Судний день. Тільки 2% всіх людей на Землі відчують, що прийшов Судний день, так як їх Бог забере на небеса для спасіння, а інші залишаться на Землі і будуть відправлені у муках до пекла дещо пізніше – 21 жовтня 2011 року.

Отже, коли буде той кінець світу, як він пройде? Якщо вже почалося те, про що говориться пророками, то ми це повинні відчувати. А мабуть уже й почали відчувати, подивіться що почалося робитися на планеті.

В Ісландії 21 травня почалося виверження вулкана Грімсвотн, розташованого на півдні країни. З вулкану викинувся стовп диму і попелу заввишки 20 кілометрів. Виверження може призвести до танення частини льодовика Ватнайекюдль і викликати локальні повені.

Компанія-оператор аварійної японської АЕС “Фукусіма-1” заявила про витік радіоактивної води величезних масштабів, рівень радіації якої перевищує допустиму норму в 100 разів.

У Сан-Франциско землетрус магнітудою 3.6 сколихнув землю. Мешканці міста відчули гуркіт землетрусу в ніч на суботу, але не поступало жодних повідомлень про будь-які збитки або травми.

А що відбувається в Україні? У нас теж неспокійно, Міністерство надзвичайних ситуацій попереджає про погіршення погодних умов у Криму в суботу і неділю, 21-22 травня. У регіоні очікуються сильні зливи, грози, місцями град.

 

Аналізуючи ці глобальні зміни на землі, а також погодні умови, можна подумати що все таки почався кінець світу. А якщо проаналізувати дані про природні катаклізми за останні декілька століть, то сумніви мають місце. Адже зміни відбуваються постійно, і говорити з впевненістю на сто відсотків що це почалося нещодавно, просто абсурдно.

Люди по суті своїй вразливі істоти. Дехто тверезо оцінює ситуацію і нормально сприймає інформацію, а дехто робить з цього трагедію і роздмухує на весь світ.

Якщо кінцем світу вважати падіння людини морально, то це вже давно відбулося. Для кожного настав свій апокаліпсис. Війни в світі, різні гей-паради, вбивства, неповага до людини, знищення природи – все це зумовлює кінець світу по Біблії.

Багато в світі утворилося релігійних угрупувань, так званих, сект. І всі вони тлумачать по своєму Святе писання. Якщо вірити їм усім, то ми не зможемо спокійно жити, адже неможливо одночасно виконати всі їх вчення та настанови.

Сприймайте інформацію про апокаліпсис як звичайну розважальну новину. І навіть, якщо кінець світу настане, то ми все одно нічого не зможемо вдіяти. Потрібно жити і робити все можливе для того, щоб жили щасливо на землі наші потомки.

Бережіть рідну планету.

Myroslav