Проти кінця світу

Проти кінця світу

Апокаліпсису не буде? Скоріш за все, найближчим часом точно не буде.

Проглянувши більшість ресурсів в інтернеті, я зробив висновок, що це все масова паніка і засмічування мізків людей.

Завдяки проведеній роботі вчених, вдалося вияснити, що всі прогнози і пророкування не мають наукового підтвердження.

Дослідники з Національного університету Мексики, які вивчають культуру стародавньої Мексики, запевнили, що прогнозів племенів майя про кінець світу у 2012 році не існує.

Тогочасні, так звані, науковці розрахували свій календар до 21 грудня 2012 року, але ніколи не вказували в ньому точної дати кінця світу. Календар закінчився, і все. При цьому майя дотримувалися своєї теорії, що “історія повторюється у певний момент”, після чого відлік часу починається заново.

Теперішні науковці досі повністю не можуть з’ясувати історії появи календаря майя і що є підставою для поширення чуток про кінець світу у 2012 році. Календар майя до цього часу залишається одним з найзагадковіших об’єктів цієї найдавнішої цивілізації.

І все ж таки, згідно зі стародавнім календарем майя, який лічить епохи приблизно 394-річними періодами, відомими як бактуни, закінчення 13-го бактуна припадає на 21 грудня 2012 року. Число 13 для індіанців цього племені священне. Календар показує, що цього дня “закінчується” час.

Кінець світу не настане у 2012 році. Таке “пророкування” стародавнього індіанського племені майя означає лише якийсь “ювілей створення”. Все це випливає з їхніх вірувань. Про це заявив ще у 2009 році один із старійшин майя, гватемалець Аполінаріо Чилі Пікстун.

Це особливі роковини створення. Майя ніколи не стверджували, що світ наближається до кінця, вони ніколи не говорили, що обов’язково має трапитися щось погане, вони просто відзначили майбутній ювілей на Монументі Шести.

Тим часом різні тлумачі на Заході пов’язали пророкування із серією астрономічних явищ, які відбудуться у 2012 році. У момент зимового сонцестояння 2012 року Сонце опиниться на одній лінії з центром Чумацького шляху – вперше за 26 тисяч років. Саме це, на їхню думку, значить, що потік енергії, який зазвичай йде до Землі з центру Чумацького шляху, обов’язково буде порушений 21.12.12 о 11.11 вечора за єдиним світовим часом.

Цю теорію підтверджує той факт, що серед стародавніх майя було немало талановитих астрономів. І все таки частина науковців сумніваються, що на той час, майя знали про таке взаємне розташування планет і зірок або надавали цьому таке велике значення.

Тож шановні, не панікуйте, живіть, радійте, робіть щось таке, за що наші нащадки будуть вдячні. Непотрібно вірити всьому про що говориться, адже нам властиво говорити і перебільшувати.

Хоч нещодавно і сталася низка подій на планеті, все таки не потрібно це пов’язувати з кінцем світу.

В Німеччині захворіли на невідому досі хворобу, в Ісландії виверження вулкану, у Бангладеш в людей влучила блискавка. І все це намагаються трактувати як початок кінця світу.

Розумію, що співпали всі ці події з пророкуванням Гарольда Кемпінга, але навіщо ж так категорично. Давайте тверезо дивитися на речі навколо нас. Ще з прадавніх часів людей «косили» невідомі хвороби, все це звичайна справа. Мутація вірусів, виникнення нових видів бактерій, все це невід’ємна частина всього життя на землі. Все живе в природі існує разом, і якщо щось зникло, то утвориться щось нове.

Так можна сказати і про планету. Зникне Земля, значить буде нова планета і будуть нові форми життя.

Кінець світу для людства, але не для життя взагалі. Та і коли він ще буде? Живем далі.

Myroslav